Tworzymy strony internetowe i serwisy www strony internetowe - serwisy www
OFERTA strona internetowa - serwis www REALIZACJE pozycjonowanie stron www - reklama internetowa - hosting - toruń - kujawsko-pomorskie FIRMA prezentacje multimedialne - internetowe animacje flash KONTAKT domena internetowa - hosting strony www strony internetowe, serwisy www, prezentacje multimedialne, hosting, domena  
                   
kreacja graficzna strony internetowe, tworzenie i projektowanie stron www, pozycjonowanie strony www, hosting
porady - strona internetowa, serwisy www, animacje flash, prezentacje multimedialne
   
     
 
Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań.
W sytuacji, gdy nurtuje Was jakieś pytanie, warto na nie zerknąć. Być może pytanie już zostało wcześniej zadane i czeka na nie gotowa odpowiedź.
 
 
   
Co to jest domena internetowa?
Co to jest hosting?
Jak długo trwa i ile kosztuje tworzenie strony internetowej?
Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?
W jaki sposób naliczane są opłaty za pozycjonowanie?
Co to jest baza danych?
Co to są wyszukiwarki i katalogi stron internetowych?
Co to jest serwis produktowy (markowy)?
   
 
 
 
  Jeśli powyższa lista porad nie dostarczyła Ci informacji, które poszukujesz,
to skorzystaj z formularza -> zadaj pytanie
 
 
 
   
Co to jest domena internetowa?  
 
Domena jest to unikatowy adres internetowy przedstawiony za pomocą znaków alfanumerycznych. Inaczej mówiąc jest to adres internetowy przedstawiony w sposób łatwy do zapamiętania np. www.twoja-nazwa.pl lub www.onet.pl. Podczas komunikacji komputerów w sieci internetowej nazwy domen są zamieniane na numery IP, które są rzeczywistymi adresami internetowymi. Konwersją nazw zajmują się serwery DNS.Posiadanie własnej domeny umożliwia łatwe zapamiętania nazwy strony www oraz skojarzenie nazwy domeny z nazwą firmy. Posiadanie domeny wiąże się z dodatkowymi kosztami: opłata rejestracyjna, opłata abonamentowa oraz opłata za obsługę DNS. W ramach świdczonych usług możemy zająć się w Twoim imieniu załatwieniem spraw związanych z nabyciem domeny.
 
 
Co to jest hosting?  
 
Hosting to usługa polegająca na udostępnianiu serwera wirtualnego i pocztowego.
Aby mieć swoją stronę www w Internecie trzeba mieć serwer, na którym strona ta zostanie opublikowana. Podobnie aby mieć poczte elektroniczną w swojej domenie trzeba mieć odpowiednio skonfigurowany serwer pocztowy.
Chcąc umieścić swoją stronę www na serwerze komercyjnym trzeba sie liczyć z kosztami związanymi z opłatą abonamentową.
 
 
Jak długo trwa i ile kosztuje tworzenie strony internetowej?  
 
Tworzenie stron internetowych to proces bardzo złożony, wymagający wiedzy z zakresu informatyki, projektowania graficznego, marketingu oraz sieci internetowej. Czas wykonania strony może wynosić kilka dni lub 1-2 miesiące. Wszystko zależy od stopnia złożoności strony - czyli od oczekiwań klienta. Na pracochłonność wpływają głównie: ilość elementów graficznych oraz animacji do wykonania, liczba podstron oraz forma dostarczonych przez klienta materiałów. Zbudowanie prostej witryny jedynie w oparciu o teksty i zdjęcia dostarczone przez klienta trwa o wiele krócej niż stworzenie witryny, dla której wymagane jest zaprojektowanie elementów graficznych i animacji. Dokładny czas realizacj oraz cena możliwe są do wyznaczenia po ustaleniu z klientem wszystkich detali dotyczących witryny.

Wycena wykonania serwisu internetowego jest dokonywana indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania i wielkości całego przedsięwzięcia.
 
 
Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?  
 
Pozycjonowanie to specjalistyczna usługa, której efekt polega na podniesieniu rankingu strony www w serwisach wyszukiwawczych. Osiąga się to poprzez optymalizacje kodu strony www za pomocą:dopasowania słów kluczowych, skonstruowaniu odpowiednich znaczników META oraz tytułów, modyfikacji tekstu, zbilansowaniu odpowiednich zależności pomiędzy tekstem i kodem HTML. Wykonanie usługi pozycjonowania może zając kilka dni lub kilka miesięcy. Czas jest zależny od rankingu i ilości stron www jakie należy "przesoczyć" w wynikach wyszukiwania. Codziennie powstaje i jest pozycjonowanych tysiące stron www dlatego trzeba mieć świadomość, że pozycjonowanie to proces ciągły.
 
 
W jaki sposób naliczane są opłaty za pozycjonowanie?  
 
Opłata za pozycjonowanie pobierana jest co miesiąc na podstawie faktury VAT po uzyskaniu zakładanych efektów (ilość wejść z wyszukiwarek, pozycja na listach wyników). Nie pobieramy opłat z góry - a więc płacą Państwo za już dokonane pozycjonowanie, zakończone sukcesem. Tym samym nie ponoszą Państwo ryzyka.
 
 
Co to jest baza danych?  
 
To specjalistyczny program zainstalowany na serwerze, służący do gromadzenia i przetwarzania (np. sortowania, zliczania ...) danych (np. danych kontaktowych, danych handlowych, treści stron internetowych ...).
 
 
Co to są wyszukiwarki i katalogi stron internetowych?  
 
Wyszukiwarki są to platformy informatyczne umożliwiające znalezienie w sieci internet stron www o szukanej tematyce. Wyszukiwarki prezentują wyniki wyszukiwania w oparciu o informacje zgromadzone przez robota w procesie indeksowania. Aby robot zaindeksował stronę należy wpisać jej adres w odpowiednim serwisie wyszukiwawczym, na przykład: Onet, WP, Google. Katalog natomiast jest to zbiór stron www poszeregowany tematycznie i tworzony ręcznie przez redaktorów katalogów. Każda strona internetowa dodawana do katalogu jest oceniana przez redaktorów pod kątem zgodności z regulaminem oraz zawartości merytorycznej. Dlatego nie wszystkie strony zgłoszone do katalogu są w nim umieszczane. Posiadanie strony w katalogu podnosi ranking strony w wynikach wyszukiwania. Najpopularniesze katalogi to: Onet, WP, Interia, Google. W ramach świdczonych usług dodamy Twoją stronę www do największych wyszukiwarek. Na życznie możemy również umieścić Twoją stronę w katalogach i wyszukiwarkach wybranych przez Ciebie, specjalistycznych portali
 
 
Co to jest serwis produktowy (markowy)?  
 
Głównym celem tworzenia serwisu produktowego jest budowanie wizerunku marki w sieci internet.
Serwis taki skierowany jest najczęściej do ściśle określonej grupy odbiorców.
Promowanie marki i produktu odbywa sie tutaj przez dostarczenie klientowi wyczerpującej informacji. Walory, sposoby zastosowania, przymiotniki, które odróżniają nasz produkt od tych dostarczanych na rynek przez konkurencje te wszystkie informacje stanowią nieodzowny element serwisu produktowego. Dostepność informacji, oraz sposób, w jaki zostały one przedstawione w znaczący sposób wpływają na opinie klienta na temat marki.
Serwis produktowy jest także doskonałym miejscem pozyskiwania informacji marketingowej i zbierania opinii na temat produktu. Przy pomocy ankiet, formularzy, sond uzyskujemy informacje klientów na temat produktu i samej marki.
 
     
     
 
   
 
rozwiązania internetowe - strony i serwisy internetowe, pozycjonowanie stron www
 
  tworzenie wizerunku
  projektowanie stron www
  aplikacje internetowe
  prezentacje multimedialne
  pozycjonowanie stron www
  hosting i domena
 
 
   
 
   
 
strony internetowe projektowanie stron www
 
strony internetowe pozycjonowanie stron www
   
 
    Zapytanie ofertowe - strona internetowa, serwis www, prezentacje multimedialne, internetowe animacje flash   PORADY | POBIERZ | POLEĆ SERWIS | MAPA SERWISU