Tworzymy strony internetowe i serwisy www strony internetowe - serwisy www
OFERTA strona internetowa - serwis www REALIZACJE pozycjonowanie stron www - reklama internetowa - hosting - toruń - kujawsko-pomorskie FIRMA prezentacje multimedialne - internetowe animacje flash KONTAKT domena internetowa - hosting strony www strony internetowe, serwisy www, prezentacje multimedialne, hosting, domena  
                   
kreacja graficzna strony internetowe, tworzenie i projektowanie stron www, pozycjonowanie strony www, hosting
 
 
 
 
strony internetowe strony internetowe
strony internetowe aktualizacja strony www
strony internetowe technologie internetowe
strony internetowe nasze strony wyróżnia
 
 
 
strony www rodzaje serwisów www
strony internetowe marketing internetowy
strony internetowe etapy pracy
 
 
strona internetowa, serwis www - etapy pracy
   
     
 
Praca nad stworzeniem profesjonalnej strony www jest procesem wieloetapowym. Poniżej prezentujemy standardowe fazy pracy nad stroną internetową. Ze względu na indywidualnie podejście do każdej realizacji, poniższy schemat pracy nie ma charakteru uniwersalnego. W przypadku gdy Państwo zwracacie się do nas z koncepcją, przemyślaną strukturą merytoryczną przyszłej strony www, wówczas początkowe fazy mamy już praktycznie za sobą.
 
     
 
 
 
     
Kolejne fazy realizacji serwisu internetowego:  
     
ANALIZA POTRZEB - [1]
W pierwszej fazie prac nad serwisem kluczowym celem jest ustalenie podstawowych funkcji jakie ma spełniać strona internetowa wraz z określeniem docelowego odbiorcy. Na tym etapie gruntownie analizujemy przedmiot działalności Państwa firmy, ofertę, dotychczasowych klientów oraz posiadane materiały informacyjne i reklamowe.
   
ANALIZA KONKURENCJI - [2]
Głównym zadaniem jakie stoi przed nami na tym etapie to przede wszystkim zapoznanie się z branżą i specyfiką działalności firmy oraz ocena serwisów www konkurencji. Analizujemy zaprezentowane przez konkurencje rozwiązania, przyglądamy się wzorcowym przykładom w celu wydobycia zalet i dobrania najlepszych narzędzi. Analiza konkurencji to najlepszy sposób na uniknięcie błędów projektowych, merytorycznych i technologicznych przy budowaniu Państwa przyszłego strony www.
   
PLANOWANIE - [3]
Ma na celu określenie przyszłej zawartości serwisu, jego formy projektowej oraz podstawowych funkcjonalności . Etap ten w konsekwencji sprowadza się do opracowania przyszłej struktury logicznej i merytorycznej strony www oraz ustaleniu jakie treści mają znaleźć się na niej. Precyzja ustaleń z tej fazy przekłada się na dalsze etapy i dokładną wycenę kosztów realizacji strony www.
   
KOSZTORYSOWANIE - [4]
Na tym etapie nasza praca skupia się na przygotowaniu dla Państwa szczegółowej wyceny na wykonanie strony www. Przedłożona oferta przedstawia kalkulację cenową oraz podstawowe warunki realizacji zlecenia.
   
PODPISANIE UMOWY - [5]
Przedłożona oferta na wykonanie strony internetowej po krótkich ustaleniach mających na celu doprecyzowanie szczegółów pracy oraz kosztorysu zostaje sfinalizowana w formie umowy. Naniesienie ostatecznych poprawek, następnie podpisanie umowy jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia właściwych prac nad serwisem.
   
PROJEKTOWANIE - [6]
Na podstawie wcześniejszych ustaleń oraz informacji zebranych podczas poprzednich etapów powstaje szkicowa wersja serwisu, wstępny projekt schematu strony www oraz koncepcja systemu nawigacji. Wspólnie z Państwem dyskutujemy logiczne rozmieszczenie poszczególnych elementów. Uwieńczeniem tego etapu prac jest przedstawienie projektu graficznego do akceptacji, obrazującego wygląd przyszłego strony www, schematu budowy, jak również nawigacji.
   
AKCEPTACJA - [7]
Po naniesieniu ewentualnych poprawek i sugestii następuje ostateczna akceptacja proponowanych przez nas rozwiązań, wówczas przystępujemy do właściwej realizacji strony www.
   
REALIZACJA - [8]
Po zaakceptowaniu przez klienta projektu graficznego przystępujemy do właściwej pracy nad wdrożeniem zaproponowanego rozwiązania. Wykonujemy serwis zgodnie ze specyfikacją określoną w umowie.
   
TESTOWANIE - [9]
W czasie realizacji poszczególne elementy strony www są testowane i udoskonalane. Zarówno na etapie projektowania jak i realizacji mają Państwo stały wgląd w przebieg prac, bowiem wersja testowa serwisu udostępniona jest pod wskazanym adresem w internecie. Oprócz tego do kontaktu z Państwem wyznaczony zostaje osoba , który na bieżąco informuje o postępie prac i uzgadnia wszelkie istotne dla projektu kwestie.
   
URUCHOMIENIE - [10]
Uwieńczeniem prac nad serwisem www jest jego umieszczenie pod właściwym adresem w internecie.
   
USŁUGI DODATKOWE - [11]
Po ukończeniu strony www możemy przejść do realizacji usług dodatkowych np. hosting, opieka nad serwisem, promocja strony wwww poprzez pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych, mailing, kampanie banerowe i inne.
 
     
 
 
 
     
  Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami to prosimy o wypełnienie wstępnego zapytania ofertowego
 
     
 
   
 
rozwiązania internetowe - strony i serwisy internetowe, pozycjonowanie stron www
 
  tworzenie wizerunku
  projektowanie stron www
  aplikacje internetowe
  prezentacje multimedialne
  pozycjonowanie stron www
  hosting i domena
 
 
 
 
odpowiednio zaprojektowana strona www może stać sie wizytówką...
   
czy pozycjonowanie strony www wpływa na jej popularność?
   
 
   
 
   
 
strony internetowe projektowanie stron www
 
strony internetowe pozycjonowanie stron www
   
 
    Zapytanie ofertowe - strona internetowa, serwis www, prezentacje multimedialne, internetowe animacje flash   PORADY | POBIERZ | POLEĆ SERWIS | MAPA SERWISU